Ok km juu po 08

Delfínci v objetí

Porod s delfíny

Jak se zrodil tento projekt?

S láskou k delfínům. Na počátku všeho byl hluboký vztah k nim, už od dětství, jsem cítila, že mě s nimi něco spojuje. Měla jsem zkouknuté všechny filmy a příběhy o nich a o žralocích. Těch jsem se trochu bála, ale delfíni pro mě byli vždy velcí zachránci lidí a podpora v situacích potřeby.

To jsem tenkrát ještě nic netušila.
To jsem netušila, že má láska a vztah k delfínům zesílí a uslyším volání, stát se porodní bábou.
Stát se ochránkyní placent, našich andělů strážných, skutečně i přeneseně, protože opravdu jeden orgán chrání matku i dítě po dobru téměř devíti měsíců, jakmile se vyvine a poté také. A to je něco, co málo se ví (v Egyptě se vědělo),

  • že je-li placenta dále propojená s miminkem,
  • je-li na místě, kde k ní má děťátko přístup, pohřbená s úctou a vědomě
  • a byla-li s miminkem spojena nejdelší možnou dobu bez přestžižení či přetřžení, plní bezomylu svou funkci ochráňkyně, či druhé matky ve výživě. Jak hmotné, tak nehmotné.

No a tohle vše poznaní, přišlo skrze jednoduchou malbu květu života.
Květ života je jako otevřená knihovna ze všech časů, pro ty, kdo v ní umí číst (Ne nadarmo ji Leonardo Da Vinci, tolik ve svých nákresech využíval). Je otevřená pro toho, kdo umí květ života tvořit.
Není to těžké a ráda to učím, pro ty, kdo projeví skutečný zájem.

Ale zpět k projektu. Projekt který se díky květu života a mé porodní cestě vynořil, je přenádherný. Zvažte sami.

Společně můžeme znovu vystavět starodávný křišťálový chrám., nebo lépe řečeno Křištálovou pyramidu slunce a měsíce v konjunci, ve spojení.
Bylo psáno ve hvězdách, že jednoho dne bude lidská rasa připravená spojit svůj moment zrození s momentem přitomnosti delfínů či verlyb v ten samý okamžik v tom samém místě.
Už kdysi existoval tento chrám, reálně ho stahujeme z vyšších dimenzí, atlantské paměti.
Toto zní jako pohádka a já to vím, či jako velmi dobrodružný příběh, ale jsem vedena s vámi sdílet plně, otevřeně a transparentně, co mě k projektu vedlo a proč ho tvoříme.

Přidejte se k nám..

Kdokoli cítí volání a lásku delfínům, či porodům je vítán.

Přijímáme všechny druhy podpory, včetně té finanční, která v této chvíli je velmi potřebná, aby bylo možné uskutečnit cestu do Jižní Kalifornie a později na ostrov Moorea, což jsou dvě místa, kde tato pyramida znovu může ožít. (kdysi cosi podobného již stálo viz. článek Krystalová pyramida na dně Karibiku | CEZ OKNO (cez-okno.net)

Nebude to nic monumentálního ani drobného, přesné rozměry pyramidy, dle posvátné geometrie, tak aby vše co se uděje uvnitř bylo v harmonii.
Pomůže nám příspěvek, na stavbu a též jakékoli kousky křišťálů.
Dělfíni křišťály milují a pyramida, přirozeně, je bude volně přitahovat.
Nebudou jakkoli uzavření, vždy se svobodnou vůlí budou moci vyplavat z prostoru.
Stejně tak rodící ženy jsou vítány, volně, vždy si mohou porod s nimi rozmyslet a rodit na suchu či způsobem,který si vyberou.
V komplexu bude několik porodních bab dobrovolnic…s nabídkou svých služeb podpory a dalších možností, pro ženu, tak aby se cítila, jako doma.
Rodit se bude i v noci, dle miminka a jeho přání. Přeje-li si přijít do vody v noci, je to krásná příležitost zažít moře za tmy, což je též krásná a velmi silná transformativní zkušennost.

Základní info

Místo – První pravděpodobně jižní Californie Mexico (časem bude možnost uskutečnit projekt na více místech)
Podpora dobrovolná a vítaná – Při stavbě, Přidáním Křiťálových kamenů pro pyramidu, Finanční podporou na účet na uskutečnění cesty, plánů a stavby samotné.
Pro zorganizovnání týmu podpory a zbytek už se projekt uživí sám provozem samotným
č. účtu pro podporu 221891679/0300
IBAN: CZ26 0300 0000 0002 2189 1679
BIC(SWIFT): CEKOCZPP

Ženy za samotný porod platit nebudou, věřím ve volné porody, tak jako delfíni připlavou bez nároky a záměru z dobré vůle, tak stejně tak, my ostatní ženy tam pro vás budeme.
Zpoplatněný je jen samotný pobyt v malých domečcích, pro váš klid a soukromí a také přidané aktivity dle vaší vůle, masáže aj.péče, ovoce, jídlo,Potní chýše – temascal, což též může být porodním místem na suchu v lůně matky země, tak jak si vy ženy budete přát
Hudební setkání jsou též zdarma, čas u ohně, sdílení..cvičení..co se vám ženy bude chtít společně tvořit.
Základním kamenem celého projektu je vzájemný kruh Země a Moře a společné Umělecké vyjádření.
Prostě a jednoduše budeme společně hodně tvořit.

Na projektu a na čemkoli, co vás bude těšit.

Každý kdo přispívá, má automaticky možnost vyjádřit se ke změnám a záměrům projektu. Stáváme se přirozeně skupinou společně tvořící něco nádherného. Realizujeme prostor pro novou generaci, která se chce narodit za přítomnosti těch nejvědomějších tvorů planety, přirozeně léčivých a plných radosti.

Těch co se chtějí narodit zpět do moře.
Vracíme se k našim kořenům.
Chcete-li to podpořit, či být u toho jste vítání.

Kontakt adela.ma@seznam.cz
v případě nutnosti na tel. +420 728 606 490

En Espaňol

Colecta para crear un centro de parto con los delfines y ballenas

Hola amigos, amigas, talvez companeras futuras del proyecto:

Todo empezó con un gran amore mio por cuidado de los delfines. Tan grande, como ellos la tienen con nos. los humanos, protegiendo, salvando nos, tan grande yo lo tuve siempre con ellos. Desde pequena. Pero nunca sabía que mi camino irá más allá de mi propio amor hacía ellos.
Pero el camino marco, que aprendí de partería y se me devolvía uno y otra vez esta visión y sueno de que un dia en esta planeta tiene que existir un templo muy diferente, harmonico y bien cuidado, para nuestra unión de nuevo.

Los seres de la tierra como los seres del mar.
Y que llegará una generación, que ya lo está sonando. Y me siento muy agradecida, que soy una de la generacion tan bendecida de vivir esta transformación.
Muchas gracias por todo y todos, que lo caminan conmigo y que escucharon el llamado.
Crearemos algo increíble. Algo pequeno y tal vez impressionante con su monumentalidad interna.
Creado de corazón. Crear de corazón es sagrado y allí nacen miráculos. Así ojalá uno sucedirá pronto.

De que se trata más exactamente:

Proyecto de construir un Templo cristalino de parto con los delfines y ballenasProyecto de construir un Templo cristalino de parto con los delfines y ballenas.

Lugar

Este templo empezará probablemente en las tierras de Baja California en Mexico, ahora estamos a punto de recolectar la base de dinero suficiente para realizar la investigación del terreno allá, y luego nos tocará la tierra en la isla Moorea.
Los dos lugares son probables de construir el templo, tal vez antes, en tiempos antepasados de Atlantida, ya fue realizado en otros planos de conciencia.
Aquí les adjunto un artículo traducido libremente en google, por los que quieren investigar, sobre los pirámides cristalinas en el pasado, cuáles encontraron abajo del mar. Más info para descargar aquí.

Y nosotros vamos a construir de nuevo este Templo para parir. El templo va a estar en la orilla del mar con la geometria sagrada de su plano de plano de construcción, abierto para la salida y entrada libre para los delfines y más tarde para ballenas.

El cuidado

Los humanos pueden estar allí, vamos a estar las parteras de acompañamiento, el parto a las mujeres, que lo desearán, a las que quisieran parir solitas con su hombre o solitas con delfines, vamos a estar solo de guardia vigilando alrededor. Todos los deseos en nuestras capacidades son bienvenidas y van a ser escuchadas y con la mejor opción possible realizada.
La madre no pagará por el parto, porque tal vez, como los delfines vienen para apoyar sin ningúna intención más, nosotros ponemos nuestras manos para acompañar al nacer.
Eso es para nosostros, el equipo, el regalo más grande.

Sostén de Templo

El templo se financiará con el apoyo de otros servicios adicionales, de los masajes dado de manos de las parteras, su servicio de consulta, de alojamiento en pequeñas cabanitas, todo para el relajamiento y bienestar suyo deseado.
Comida de base fruta, verdura, legumbres germinadas, algas de mar, zumos y otros alimentos en su forma más vital possible y rica. va a ser a una aportación financial necesaria para traer y preparar los alimentos.

Harmonia y Arte

La base do todo el proyecto es crear juntos, pintar, cantar al lado del fuego, depurarnos con temascalitos…a las mujeres que desearán parir al final en tierra exista la opción en parir en un Temazcal, vientre de la Madre Tierrita y pues por crear todo esto tanto nos apoyará todo el pago de apoyo a la cuenta
número de cuenta: IBAN: CZ26 0300 0000 0002 2189 1679
BIC(SWIFT): CEKOCZPP
(sin ningún interes propio, por amore a crear este lugar de nacer)

el dinero será cuidado y invertido para poder investigar bien el lugar, realizar el construir y encontrar gente con su terreno abierto a coventirlo en este templo.
El terreno ya es predestinado, porqué sabe, lo que va a ocurrir en el. Así van muchas orraciónes para este espacio que se convertirá en algo divino.
Un lugar dónde nazca la proxima generación de amore y soporte para la Madre nuestra Tierra.
Crearémos en harmonia y juntos.

Todos que comparten sus fuentes están bienvenidos a dar su visión al projecto y consultar sus ideas de lo que podría venir como apoyo.

Crearemos juntos, eso es la idea y la clave, un circulo de gente en la misma frequención, vibrando con amore y paz mundial trayendo apoyo de otros planos con sus guías, para realizar pues algo grande, aunque pareciendo pequeno. Va a apoyar y más en estos tiempos. Los cambios vienen de abajo ya, no de politica, pero de nosotros mismos. De nuestras familias de nuestras intenciones de nuestras creaciónes.
Y la creación más grande son nuestros hijos.
Si les harémos un espácio harmónico y amoroso, llegando a la origen madre tierra por el conducto parecido como en el bolsa amniótica, que mar seria perfecto y fluirán los bebes como en un tobogáno recibido de seres tan maravillosos..su familia, la placenta, los delfines..y otros seres del mar, va a llegar una generación y un acompanar de paradiso, que desearíamos todos.

Solo ahora no es un sueno. Se esta convertiendo en realidad. Espero, esto, les inspirará a los que sí,

gracias por apoyo financial, físico..las parteras presentes, ideas, cristales de regalo para los delfines y el templo y toda la buena voluntad para apoyar a crear.
Muchas gracias por cada granito de arena de corazón..

si qustas saber concreto o ofrecer adjuntar su presencia o recursos,

el contacto:
email: adela.ma@seznam.cz
En momento de necesidad: +420 728 606 490