Motýlí masáž

Chcete se přeměnit z kukly v motýla? Stačí přepsat své duševní vzorce. A to motýlí neboli metamorfní technika umí výborně. Ve známých situacích pak budete reagovat novým způsobem.

Motýlí masáž je moje oblíbená technika, protože jde do hloubky energetického těla a tudíž se její vliv projeví i na fyzické rovině. Vyžaduje více času a trpělivosti, někdy i více setkání, výsledek však bývá překvapivý. Tato technika pochází již ze starého Egypta, kde ji kdysi praktikovali kněží a kněžky, a nazývali léčení světlem. Dnes se jí říká Motýlí, protože se dotýká nejjemnějších částí bytosti a jako motýli je spojená s naší duší. Jak?

Když jsme byli minkem, zažili jsme postupné vtělování. Růst, první pohyby v bříšku… zrození. A při tom nás provázely pocity matky a otce a jejich přístup k nám. To vše formuje, kým jsme dnes. A právě na to se Motýlí masáž zaměřuje: nezasahovat a přesto harmonizovat. Pomáhá nám napravit energetické okruhy, které bývají z našeho prenatálního období a z porodu porušené.

Aby se plně projevil léčebný potenciál Motýlí masáže, je třeba, aby se masírující odevzdal a “stal kanálem”, kterým může proudit světlo. To je věc, které si na Motýlí masáži cením nejvíce. Proto ji velice ráda dávám a také sdílím a učím. Masáž je vhodná pro ženy i pro muže – a to jak pro ty, kdo ji chtějí zažít, tak pro zájemce, kteří by se ji rádi naučili.

Kdysi mi někdo řekl: “Kéž by se Motýlí masáž dostala do každé rodiny.” Od té doby skrze mě a mnoho dalších k lidem znovu a znovu přilétá.

Cena:

Od kukly k motýlovi (1,5 h) … 1500 Kč
Lekce – předání techniky (3 h) … 2000 Kč
Osobní lekce celodenní (6 h) … 2500 Kč
Skupinová lekce celodenní (6 h) … 2300 Kč