Umělcova cesta

Něco co úplně miluji. Co je Umělcova cesta? Kam nás vede? K sobě, ke Kreativitě. Moje osobní cesta transformace..a tisíců umělců, kteří díky Julii Cameron a její naprosto úžasné knize Umělcova cesta, řekla bych, doslova prodělali přerod. Je krásné pustit si kreativitu do svého života a s ní všechny dary, které sebou nese.

Co nabízím:

Vytvořit Umělecký kruh, pokud se mi sejde 5 a více lidí, co budou mít zájem vytvořit Umělecký kroužek pustím se do toho znovu. Ve španělsku jsem s tím, začala, ale nebyl to ten pravý kroužek pro mě. Byly to starší ženy, se svými cíli a jinou představou o tom, jak chtějí tvořit. Chtěli tvořit příležitostně a jen tak pro radost. Ideálně bez práce. No a taková Umělcova Cesta není. Vyžaduje píli, disciplínu a občas odříkání. Vyžaduje upřímnost sám k sobě a péči o sebe. Změnu nefunkčních návyku a k tomu všemu je možné dojít. A ještě hravou formou.
Je to krásná cesta, pro toho kdo si jí zvolí, projde 12 týdnů a podívá se na svůj život zpět. Já sama jsem jí procházela 4x a jednou ve skupině. Za tyhle dva roky se v mém životě odehrálo mnoho zázraků.

Kdo uslyší volání, jsem tady.

Tvůrcem, může být každý, tak jen prosím nemějte zábrany, že neumíte tvořit, malovat, psát, aj. to vůbec nevadí. Praxí a odházením hlíny je všechno možné.

  • Viděla jsme lidí začínat něco, co dlouho odkládali.
  • Viděla jsem samu sebe každé ráno psát 3 strany textu.
  • Viděla jsem samu sebe se odblokovávat.
  • Viděla jsem své obrazy, básně, písně…a radost ze života.
  • Viděla jsem ženy plakat a sdílet upřímně při společném setkání.
  • Viděla jsem Cestu, která pro Umělce je nabídnuta.

S velikým díky Julii Cameron a všem, kdo měli odvahu a sílu tuhle cestu projít. Obohatili tak svět o umění, které považuji za vyjádření Boha.

Jak probíhá vedení:

Skupinová práce  – Umělecký kroužek, v případě zájmu napište a sejdeme-li se 5 a více lidí, půjdeme do toho. Čeká nás pak 12-týdenní proces rovnocenných parťáků v umění, kteří se podporují a sdílí.

Pozor vyžaduje práci na sobě, bez chuti do toho se mi nehlašte!

Cena

Autorka navrhuje cenu uměleckých kroužků bez Honoráře. Prostě protože facilitátoři mají být na stejné úrovni, jako všichni ostatní. A tak se jejího doporučení držím. Zkusila jsem to jinak a měla jsem na sebe pak příliš velké nároky a tlak na ostatní.

Děkuju za tohle poučení. Už ho nehodlám opakovat. A tak je vítán společný Budget pro náklady prostoru, jídlo, malířské a výtvarné potřeby, ale z mé strany nic navíc než společné tvoření, /což je mnoho/ nečekám.A přesto mnoho přijde, jak tak vesmír znám:).

Osobní konzultace v rámci Umělcovy Cesty:

Pokud se nesejde skupina a vy přesto chcete Umělcovou cestou projít, chcete podporu, či vedení.., pak jsem ochotna Vám dávat něco jako Couching v Uměleckém procesu. V tom případě bychom individuálně prošli celých 12 týdnů, někdy osobně, někdy on-line, dle možností a potřeby v dané situaci. Je to celkově krásný proces a vnímám, že každý umělec má být podpořen, chce-li.

Chcete-li ozvěte se. 

Jen je to pro mě časově náročnější, protože to vyžaduje dost velkou přípravu, takže v tomhle případě by Cena tomu odpovídala: 6000 Kč za osobní setkání (rámcově 1-2 hodinové), kterých by byla počítám tak polovina a 3000 Kč za online setkání, celkem tedy 12 propojení během 3 měsíců. (Lze vytvořit i pouze on-line varianta za 6000 Kč, v tom případě bych Vás však ráda viděla alespoň jednou na začátku či na konci Umělcovy cesty, protože ten posun bude stát za to, a já bych ho moc ráda zaznamenala.

Co se stane a co od toho můžete čekat? 

To je u každého jiné, takže se nechte překvapit.:)

Umělcova cesta pro rodiče

aneb jak vychovávat kreativní děti