Práce s Yoni vajíčky

Už jste slyšeli o tom, že existují různé kameny, které svými učinky léčí, posílí a podpoří vaší individualitu a Ženskost?

Jejich využítí je mnoho. Vkládají se do Yóni (do lůna) a několik dní, dle konkretního cyklu, každé z vás s ním jste. Můžete je mít také jako talisman a výborně fungují při léčení vodou a jejím nabíjení. Co dále umí?

  • Mohou transformovat a vyléčit staré paměťové mapy(i psychické bloky), které zůstaly po předchozích partnerech
  • Mohou vás nabíjet svou jedinečnou esencí (dle typu kamene)
  • Mohou vás doprovázet při cvičení pánevních svalů
  • Mohou vám vnést do pochvy matrici Květu života či jinou dle vašeho výběru (podpora vnitrní navigace a umění tvořit)
  • Mohou se vám stát společníkem při Motýlí masáži (mohu vás naučit)

To vše je možné, záleží pouze na tom, zda si s nimi vytvoříte vztah. Kameny jsou bytosti, tak jako stromy a květiny, jen daleko tišší a poddajnější, co se týče péče. Když od nás cítí, že je myjeme, nabíjíme na úplňku a občas dáme do hlíny, velmi nás začnou vnímat a podporovat, pouze svou přítomností, svým bytím. No a tak vás všechny, kdo máte chuť, zvu do světa minerálů a drahých kamenů. Můžete si samy vybrat, který kámen, je vám na míru či vám s výběrem ráda pomohu.

Společně najdeme ten správný rytmus používání a tu správnou matrici pro vaší dělohu. Uvidíme, co jednotlivé cykly používání přinesou konkrétně vám. Je to vzácný dar života, které nám cyklické používání vajíček připomíná a život začíná plynout daleko harmoničtěji a přirozeněji. Ale to už posoudíte vy samy.

Používání Yóni vajíček je věkově neomezené, 10-100 let, dle potřeby.

Cena:

Cena vajíčka samostatně, dle druhu a vašeho výběru.

Cena Kurzu – Já a vajíčko 1000 Kč provedení praxí + cena vašeho vajíčka.