Zvuková masáž

Ponořte se se mnou do zvuku harfy a jejího léčivého potenciálu. Harfička je laděná na sníženou frekvenci 432 Hz. Ta krásně léčí a harmonizuje celé tělo, vnitřní orgány, k nimž je jinak obtížné se dostat, a také čakry (energetická centra).

Co bych řekla k Harfoléčení? Naše energetické pole se skládá mj. z čaker, energetických vírů a bran. Ty se dají postupnou prací otevřít a zharmonizovat. Co se v nich skrývá? Naše dary, které trpělivě čekají na objevení a jemnou péči, která přispívá k tomu, aby se květy čaker rozevřely (jak je zobrazuje Jóga). Technika vibračního léčení (léčení zvukem) se používala už ve starém Egyptě, přímo v síních pyramid.

Jak lečéní probíhá? Nejprve naladím vaše tělo na vysokovibrační zvuk harfy. Tón za tónem necháme tělo, aby si přivyklo na nový harmonický zdroj proudění vitální síly. To je důležité pro to, abychom nikam “neulétli” – léčivé vibrace potřebujeme ukotvit do vašeho těla.

Zjistíme, kde právě vaše tělo potřebuje harmonizovat a harfička už vykoná své. Tento proces vám postupně otevře léčivý tón a osobní píseň vašeho těla. Závěrem nechám harfičku doznít a dáme prostor pro bytí v přirozenosti.

Srdečně vám doporučuji vyzkoušet harfoléčení přímo na sobě.

Cena:

Zvuková masáž (45 min) … 1000 Kč
Zvuková masáž (1 h) … 1200 Kč
Zvuková masáž, více nástrojů (1,5 h) … 1500 Kč
Pro každého dle chuti a možností.