joao-paulo-de-souza-oliveira, placenta

Posvátnost placenty

Placenta je přirovnávána ke Stromu života a to oprávněně. Je to ten nejposvátnější orgán, protože se dokáže starat hned o dva životy současně. Patří mu má hluboká úcta a protože si z duše přeji nový přístup k ní, pořádám rituály pro její uctění.

Jak můžeme placentu uctít?

Rituál propojení s naší odstřiženou placentou, se kterou již nemáme kontakt

To je rituál, který by podle mého názoru měl absolvovat každý z nás. Proč? Protože, jak praví indiáni, je možné, že placenta je takovým naším energetickým dvojníkem neboli Vyšším Já.

Já sama jsem k ní našla cestu skrze Květ života, ale je možná na to jít mnohem jednodušeji. Stačí se stát osvícenými rodiči, (kteří již znají důležitost přístupu k ní) a za včasu, jí pohřbít s úctou a záměrem, který si přejeme pro naše dítě. Úpřímně Vám povím, že jsem se velmi nechala inspirovat knihou od Robin Lim, Placenta, zapomenutá osmá čakra. A vzhledem k tomu, že je kniha dostupná pouze ve španělstině, rozhodla jsem se téma lotosových porodů a placenty jako nástroje sebepoznání pro každé dítě, v jakémkoli věku :), prostudovat a dát dohromady pro každého, kdo se bude chtít dozvědět víc.

Mám v plánu přednášky, ale především si z duše přeji a zvu do svého života ženy, které již toto poznání mají a přejí si ho uplatnit v praxi. Tudíž budoucí či současné maminky, které chtějí společně za mého doprovodu či pouze rad a nástrojů placentu pohřbít či jakkoli jinak dle intuice vrátit Matce zemi. Věřím, že časům, kdy putuje do odpadkového koše odzvonilo a tak si troufám nazývat se stážkyní placenty a pozvat Vás ke společnému konání v úctě k ní.

Co vše se dá s placentou udělat?

  • Pohřbít jí v Zemi
  • Pohřbít jí ve vodě
  • Pohřbít jí v ohni
  • Pohřbít jí ve vzduchu

Přidat jí nástroje, které si přejeme pro Cestu našeho dítěte životem.

Má práce je velmi podobná, jako prováděli Egypťané pro své mrtvé. Dali jim do hrobky všechny vhodné nástroje, dary pro život a pohřbili s nejvyšší úctou, kterou znali, pro to, aby duše mohla správně a jasně s původcem putovat právě tam, kam má a přeje si.

Použili symboly, použili nástroje, použili modlitbu, posílili vírou a dali péči.

To vše můžeme i my, tyhle nástroje máme. Pomůžu a porádím Vám, jak na to, když budete chtít. Je to požehnaná práce, ve které se stále učím.

A co je na tom celém nejlepší?

Tohle místo, kde děťátko bude mít svůj kořen, svého dvojníka mu může být po celý život k dispozici a tak se může otevřít nový druh vedení, bez kterého velmi často bloudíme životem a neznáme svůj cíl a potenciál a smysl života. Ale nezoufejte! Tohle spojení se dá vytvořit nejen pro naše právě narozené či budoucí děti, ale i zpětně pro nás. A je to dokonce jednodušší, než to vypadá. Chce to tak půl den času a místo, které máte ráda a kde se cítíte opravdu dobře.

Tam společně zajedeme a ukotvíme Vás ve vědomí spojení s Vaší placentou. U každého to probíhá individuálně, ale vždycky je to nádherné. Měla jsem tu možnost zažít holčičku, která se svými rodiči jezdívá na místo, kde má svou placentu pohřbenou a velmi ráda si u ní hraje. Jako by jí tam cosi lákalo a bylo jí tam dobře. No a takový je svět kouzel, která jsou naprosto logická. Kde jinde by jí mělo být lépe, než v bříšku své matky nebo poblíž orgánu, který o ní pečoval první měsíce jejího života?

A tak vás zvu na společnou Cestu Spojení.

Cena:

Naprosto dle možností každé matky a každého člověka.  Tenhle rituál je úplně mimo finanční nároky, pokud mi chcete dát Dar, můžete, pokud chcete udělat Bartr výměnu můžete. Podstata je, posunout nás lidi na jinou úroveň vedenou naším vědomým spojením s Vyšším Já. A k téhle práci, jsem se sama zvolila, takže požehnání je obrovské.

Jste vítáni.

Asi je dobré ještě zmínit, že s placentou se dá též naložit způsobem, kdy se z ní vyrábějí homeopatika či jiné produkty. Tomuto tématu jsem se rozhodla nevěnovat, protože je pro mě důležité, vrátit placentě a matce Zemi úctu, kterou kdysi mívaly, takže za sebe jsem se rozhodla jít cestou Sebe/úcty. Nikomu ji nevnucuji ani nepředkládám, jako nejlepší jsou té mé vzpomínky na dávné poznání a pravdu, která mě dává smysl. Tu mám v plánu sdílet s připravenými, otevřenými a stejně naladěnými lidmi.

Díky.