Těhotenská masáž

Vítám vás u maorské porodní tradice

Tato porodní tradice učí muže pečovat o svou těhotnou ženu. Přináší a léčí spojení muže a ženy v těhotenství. Muži dává pocit, že je užitečný a ctěný, a ukazuje mu jeho hodnotu ve vztahu. Ženě dává příležitost cítit se milována, cítěna a opečovávána. Zvu vás, muži a ženy, pojďme se společně učit umění těhotenské masáže.

Maorská těhotenská masáž je výjimečná svou účinností. Maminkám ulevuje od bolesti beder, která jsou v těhotenství nejvíce namáhána “božím nákladem”. Samotná těhotenská masáž začíná u nohou, stimulací reflexních zón na chodidlech. Nachází se na nich mnoho bodů, které v Maorské tradici mají velký význam. Koukneme spolu na ty vaše.

Pokračujeme k lýtkům, uvolníme je od nahromaděného stresu, což je potřeba zvlášť u těhotných žen. Mamince uvolníme bříško a necháme ji odpočinout od každodenního nošení. Tím také jemně stimulujeme miminko, aby se hezky uvelebilo a našlo si polohu vhodnou ke svému porodu.

Ženy, nebojte se a pozvěte si na masáž svého muže. Maorská tradice klade důraz na to, aby těhotenství byl sdílený prožitek páru. Tím vzniká komunikační kanál mezi otcem a miminkem a laskyplnější a hlubší propojení partnerů.

Masáž beder vyžaduje ze strany muže sílu. Žena mu svým uvolněným vzdycháním dává signály, že je jí masáž příjemná. Muž tak skrze péči o svou ženu nachází vnitřní pevnost, své místo ve vztahu a budoucí rodině. Pravidelná masáž může posunout váš partnerský vztah do nové dimenze.

Ráda vám maorskou masáž z tradice Haputanga poskytnu nebo vás ji naučím – upřímně vás zvu, přijďte si ji zažít.

Cena:

Těhotenská masáž (1,5 h) … 700–1700 Kč (podle fin. možností maminky)
Lekce – předání techniky (2 h) … 1200–2000 Kč (dle fin. možností)
Cena je stejná, ať už přijdete sama nebo s mužem.